Performance díly

V našem autocentru si zákazníci mohou vybrat i ze široké nabídky performance dílů.

Proč měnit sériový výfuk za Akrapovič nebo Remus?

Výfuky Akrapovič nebo Remus zvyšují výkon vozu, ale především zlepšují zvukový projev – dostanete tak ze svého vozu hlubší a hlasitější tóny, které se zalíbí každému autíčkáři. V neposlední řadě jsou také lehčí, tudíž je vůz lépe ovladatelný.

Performance kola – stojí za to?

Mnoho zákazníků k nám jezdí pro kola značek Concaver, Turismo anebo např. Japan. Díky širokému výběru dokáží udělat ze svého vozu unikátní kousek, který s největší pravděpodobností nikdo jiný nemá. Performance kola také disponují nižší hmotností, což se opět projevuje na ovladatelnosti vozu.

Vylepšení vzhledu vašeho vozu – doplňky Maxton Design

Přemýšlíte, jak si vůz ještě více přizpůsobit? Naši zákazníci často volí difuzory a spoilery od firmy Maxton, která se právě na tyto díly specializuje. Nemusíte objednávat rovnou celý bodykit, Maxton umí i jednotlivé díly, například křídla nebo přední spoilery. Docílíte tím sportovnějšího vzhledu a lepší aerodynamiky.

Sportovní karbonové sání Eventuri – proč jsou tak populární?

Eventuri nyní patří k nejrozšířenější značce sportovních sání vzduchu. Eventuri zaujme hlavně svým designem, který pod kapotou vypadá doslova fantasticky. Všechny produkty jsou vyrobené z karbonu, což uspoří hmotnost a dodá sportovní vzhled. Eventuri je silně doporučováno vozům, které mají zvýšený výkon (chiptuning), jelikož do motoru proudí více vzduchu, což umožní motoru podávat ještě lepší výkony.

  Výfuky

Remus, Akrapovič, Thor

  Kola

Concaver, Turismo wheels, Japan

  Doplňky

Maxton design