Individuální a osobní přístup k zákazníkovi. Více než 15 let zkušeností s nejmodernějšími vozy.

 

Ve společnosti Bestaudio s.r.o. se zabýváme profesionálním ozvučením a odhlučněním automobilů. V současnosti zastupujeme na českém trhu renomované světové značky Kicker, JL Audio, Hifonics, Crunch, ESX, Helix, Brax, Match, Autotek, MB Quart, Steg. Téměř každý produkt v naší nabídce máme osobně vyzkoušený a díky ohromnému portfoliu jsme schopni nabídnout ideální řešení jakékoliv audiosestavy. Znalosti sbíráme již téměř 15 let, autohifi je naše hobby a vášeň. To se projevuje hlavně v našem přístupu k zákazníkovi. V naší nabídce pak najdete i mnoho unikátů, které nenabízí žádná jiná značka. Například italskou značku STEG, vyrábějící unikátní High-endové reproduktory pro Mercedesy, nebo německý Match, vyrábějící nejdokonalejší Plug & Play systémy přímo pro váš vůz.

Odhlučnění vozu - od 2990,-

Trápí vás za jízdy hluk v kabině vašeho vozu? Umíme poradit a problém vyřešit.

Lepší zvuk pro Váš Mercedes - od 5990,-

Dovážíme specializovanou italskou značku STEG, umíme ozvučit váš Mercedes na počkání.

Specialisté na BMW - od 4990,-

Naší dílnou prošly desítky vozů BMW. Díky speciálním reproduktorům a zesilovačům přesně pro BMW vám vybereme optimální řešení.

Ozvučení bez zásahu do vozu - od 17.990,-

Plug and play - Ideální řešení nových vozů v záruce, vozů na operativní leasing nebo služebních. Instalace za pár hodin.

SHOWCAR

Žádný demopanel, ale rovnou automobil Dodge Challenger SRT s precizně vyladěnou audio sestavou k vyzkoušení a poslechu přímo v našem showroomu.

E-shop, prodej a montáž

U nás můžete nakupovat online nebo v kamenné prodejně. Veškeré zakoupené zboží pak je možné i nechat namontovat.

Kontaktujte nás