Keramická ochrana laku osobních vozů

Lak se jednoduše poškodí

Laky nových vozů jsou v dnešní době z důvodu regulací Evropské unie založené na vodní bázi. Kvůli tomu jsou měkké a náchylné k mechanickému poškození. Běžně se stává, že vůz opouští dealera s lakem plným drobných škrábanců a vlásečnic způsobených neopatrnou manipulací nebo otíráním prachu z auta v showroomu.

Vlastnosti grafenových a keramických ochran

Grafenová ochrana je velmi spolehlivá ochrana s nespočtem výhod. Poskytuje fyzickou ochranu laku, která díky příměsi grafenu vytvoří na povrchu laku velmi tvrdou a odolnou vrstvu. Zároveň prohlubuje lesk a udržuje si hydrofobní efekt, který zabraňuje usazování nečistot a odpuzuje vodu. Navíc zvyšuje chemickou odolnost. Ochrání i proti sprejům nebo počmárání fixem.

Používané produkty

Spolupracujeme s firmou ArtDeShine, která s vývoji svých produktů věnuje již přes 20 let a byla první kdo začal s vývojem produktů s příměsí grafenu. Produkty této značky nejsou volně prodejné, jejich aplikace je náročná a smějí ji provádět jen certifikovaní aplikátoři. Celý náš tým velmi podrobné školení u výrobce úspěšně absolvoval a my se tak můžeme prestižním certifikátem pochlubit. Dopřejte svému autu to nejlepší!