Výfuky

Remus

Pro koho je vhodný aktivní výfuk Thor?

Elektronický výfuk Thor je skvělým doplňkem pro majitele menších motorizací jak naftových, tak i benzínových motorů. Zpravidla k nám nejvíce jezdí majitelé dvoulitrových čtyřválců, kteří chtějí „okořenit“ zvuk jejich vozu. Díky Thoru můžete výrazně zlepšit projev vašeho automobilu bez nenávratných úprav vašeho stávajícího výfuku.

Jak funguje elektronický výfuk Thor?

Velmi výkonný reproduktor v kovovém ochranném obalu Vám zaručí perfektní zvuk, který se svou kvalitou blíží skutečným ikonickým motorům V6 a V8.Reproduktor věrně kopíruje zvuk startu motoru, postupného nárůstu otáček i jejich poklesu. Thor

Soundbooster je možné instalovat jak ve verzi jednoho reproduktoru – Single, tak i ve variantě dvou reproduktorů – Dual, která zajistí ještě větší hloubku a hlasitost.

Chcete, aby váš vůz zněl jako M4 nebo G500?

Aktivní výfuk Thor si můžete přizpůsobit dle vašeho přání – na výběr máte z mnoha variant zvuků, které věrně imitují vozy jako například BMW M4, Porsche Panamera nebo například Mercedes-Benz G500. Celý systém můžete ovládat pomocí velmi jednoduché mobilní aplikace, díky které můžete zvuk měnit libovolně, kdykoliv se Vám bude chtít. Aplikace je dostupná jak pro iOS tak pro Android. Všechny dostupné zvuky naleznete zde – Thor-Tuning.com

Celou službu Vám  zajistíme v našem Autocentru i včetně odborné montáže a připojení k vozu. Při předání vozu Vám  vysvětlíme veškeré funkce a možnosti nastavení zvuku v mobilní aplikaci. Poté už je jen na Vás jak si zvuk budete přát naladit.

V případě zájmu o montáž nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám připravíme cenovou nabídku na míru přímo na Váš vůz.

Nenašli jste, co jste hledali?